WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme

Marka : Worx
Fiyat : ₺26.617,00(KDV Dahil)
₺3.168,01 'den başlayan taksitlerle

       · WORX WG749E 40Volt 4.0Ah. Li-ion 46CM Profesyonel Kömürsüz Şarjlı Çim Biçme
· 40Volt Li-ion akü ve kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.
· Kömürsüz 40Volt güçlü motor ve otomatik kendini sürebilen tahrik dişli mekanizması, 46cm geniş kesim kapasitesi ve 80mm’ye kadar ayarlanabilir yükseklik ayarı ile en zorlu çim biçme işlerinde dahi yüksek performans sağlar.
· Worx NITRO serisi, ağır hizmet tipi Profesyonel uygulamalar için tasarlanmış teknolojik donanımları en üst seviyedeki ürünlerdir.
· Daha yüksek güç, daha uzun çalışma süresi ve daha uzun motor ömrü için yüksek verimli kömürsüz motor teknolojisine sahiptir. Benzinli çim biçme makinelerinin gücünü Li-ion akü teknolojisi ile elde edebilirsiniz.
· 40Volt Li-ion POWER SHARE PROFESYONEL akü teknolojisi ısı kalkanı oluşturarak pil hücrelerini aşırı ısınmalara karşı dış etkenlerden koruyarak pil ömrünü uzatır. Bu sayede daha uzun kullanım süresi ve daha hızlı şarj olma imkânı sağlar. 
· POWER SHARE PROFESYONEL aküler son teknoloji Li-İon akülerdir.
· Kömürsüz motor teknolojisi ve 20Volt 4.0Ah. İki adet Li-ion akü ile 40Volt 4.0Ah. Güç üreterek rakiplerine göre daha güçlü, uzun süreli kullanım ve maksimum performans sağlar.
· 40Volt Kömürsüz motor teknolojisi ve 4.0Ah. Akü kapasitesi ile 500 M2 alana kadar düz veya engebeli arazide çimlerinizi zorlanmadan profesyonelce biçme imkânı sağlar.
· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 40Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 40Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.
· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 40Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.
· 230mm çapında arkadan itişli tekerlekler itme kuvveti uygulamanıza gerek kalmadan tutma koluna entegre gaz pedalı ve sürüş hız ayarı sayesinde engebeli veya dik açılı arazilerde zorlanmadan çim biçmenize imkân sağlar.
· INTELLICUT teknolojisi ile farklı çim koşullarında kesim hızını otomatik olarak ayarlar, bu sayede yoğun çimli bölgelerde dahi maksimum kesme verimliliği sağlar.
· TOOL-LESS Anahtarsız 7 kademeli yükseklik ayarı sayesinde çimlerin yoğunluğu ve uzunluğuna göre 20mm ile 80mm aralığında ayarlanarak kademeli çim biçme imkânı sağlar.
· Malç lama aparatı ile biçilen çimler özel bıçak tasarımı sayesinde yüzeye bırakılır, bu sayede alttan yetişen taze çimlerin ve organizmaların daha kaliteli yetişmesine ve büyümesine yardımcı olur.
· Motor firen sensörleri sayesinde bıçak bakımı veya sıkışan otları temizleme gibi işlemlerde çim biçme makinesi ters çevrildiğinde akü enerji vermeyi durdurarak maksimum seviyede kullanıcı güvenliğini sağlar.
· Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak kesme esnasında hassas ve konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol, eklem, bel ve omurga sağlığınızı korumuş olursunuz.
· Temiz ve düzgün kesim için LASER CUT teknolojisi ile üretilmiş özel çift yönlü bıçaklar 46cm çapa kadar çimlerin kesilmesinde maksimum keskinlik ve uzun kullanım ömrü sağlar.
· Çim biçme makinesinin sağ ve sol yanından sıfır yanaşabilme özelliği ile duvar ve kenara sıfır yanaşarak kesim yapma imkânı sağlar.
· Ergonomik tasarım sayesinde denge konforu ve güvenli bir şekilde tutulması için ergonomik tutma kolu ile yorulmadan uzun süre çalışma imkânı sağlar.
· Güvenli tetik özelliği ve ön U şeklinde emniyet mandalı sayesinde kullanıcı güvenliğini sağlar.
· Olağanüstü kompakt ve sağlam tasarımı tüm alanlarda uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.
· Akü ve alet üzerinde yer alan akü şarj seviyesini gösteren LED lamba sayesinde akü enerji seviyesini görebilme imkânı.
· Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve sıkışma gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur. Aküyü ve motoru korumaya alır. Tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar.
· Güvenlik anahtarı özelliği, makine kullanılmadığı zamanlarda çıkarıldığında çim biçme makinesi çalışmaz kullanıcı ve makine güvenliği sağlar.
· 1 saatlik hızlı şarj aleti ile aynı anda 2 adet 20Volt 4.0Ah akünüzü 2 saatte, 1 adet 20Volt 4.0 Ah. Akünüzü ise 1 saatte hızlı şarj edebilme özelliği ile tüm 20Volt ve 40Volt akülerinizi güvenle şarj edebilme imkânı.
· Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam metal dişli yapısı.
· Yüksek kalitede darbeye dayanıklı poliüretan kasa ve yalıtımlı gövde sayesinde üstün dayanıklılık ve dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlar,
· Worx 40Volt Li-ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, bu sayede istediğiniz anda kullanıma hazırdır.
· Worx 40Volt Li-ion akü sıradan akülere göre 4 kat daha uzun süre şarjını muhafaza eder.
· Güç: 20Volt + 20Volt = 40Volt
· Akü Kapasitesi: 4 Ah.
· Akü Tipi: Li-ion
· Yüksüz Hızı: 2800 Dev/dk.
· Maksimum Kesme Genişliği: 46 cm
· Yükseklik Ayarı: 7 Kademeli / 20-80mm
· Ön Teker Çapı: 200mm
· Arka Teker Çapı: 230mm
· Çim Toplama Haznesi: 55Lt.
· Kol Ayarı: 3 kademeli
· Koruma Sınıfı: IPX1
· Uyumlu Bıçak: WA6327
· Ağırlık: 29Kg.
· Standart Ekipman: 2 adet 20Volt Li-ion 4.0Ah. Akü, 1 Saatlik Hızlı Dual Port Şarj cihazı, Çim Toplama Haznesi.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR