WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme
WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme
WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme
WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme
WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme
WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme
WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme

WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme

Marka : Worx
Fiyat : ₺10.875,00(KDV Dahil)
₺1.294,37 'den başlayan taksitlerle

        ·         WORX WG184E 40Volt 2.0Ah. Li-ion 33cm Profesyonel Misinalı Çim ve Kenar Kesme
·         40Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.
·         Düz ve geniş alanlar ile çim biçme makinesinin giremediği dar alanlarda, duvar köşelerinde, merdiven kenarlarında, ağaç dipleri gibi girintili ve çıkıntılı yüzeylerde, çim biçme makinelerinin giremediği alanlarda 2mm çapında spiral burgulu misina sayesinde çimlerin veya yabani otların kesme uygulamalarında yüksek performans sağlar.
·         40Volt güçlü motor ve 33cm çapındaki kesme genişliği ile benzinli kenar kesme modelleri ile aynı güç ve performansı sağlar.
·         İki adet 20Volt POWER SHARE Li-ion akü ile 40Volt güç üreterek rakiplerine göre uzun süreli kullanım ve maksimum performans sağlar.
·         Rakiplerinden farklı olarak motor, misina kafasına bağlı olduğundan gücü doğrudan misinaya ileterek güç ve enerji kaybını engeller, bu sayede daha kalın ve yabani otların kolaylıkla kesilmesini sağlar.
·         Motorun misina kısmında olması dengeli ve konforlu kullanım ile birlikte uzun süre yorulmadan çalışmanızı sağlar.
·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 40Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 40Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.
·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 40Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.
·         Tetikten ayarlanabilen devir ayarı sayesinde ağaç, çiçek veya bitkilerinizin dibinde yetişen yabani ot veya çimleri bitkilere zarar vermeden düşük devirde kesmenize imkân sağlar.
·         2’si 1 arada özelliği sayesinde hem çim biçme olarak hem de 90˚ döndürerek beton kenarlarına taşan çimleri teker yardımı ile hizalayarak kolayca kesme imkânı.
·         Patentli COMMAND FEED teknolojisi sayesinde kesim esnasında kopan misina tetik üzerinde yer alan frenleme düğmesine basıldığında yeni misinanın otomatik olarak çıkması sağlanır.
·         Rakiplerine kıyasla uzun, düz, hafif ve sağlam Alüminyum şaft sayesinde geniş bir hareket manevrası sağlayarak geniş alanlarda bile konforlu çim biçme ve kenar kesme imkânı sağlar.
·         TOOL-LESS Anahtarsız sol yöne 90˚lik açı ayarı ile yön değiştirerek kenar kesme özelliği aktif hale getirilerek yorulmadan konforlu kullanım imkânı sağlar.
·         7 kademeli ayarlanabilir kafa açısı sayesinde ulaşılması zor ve dar alanlarda eğilmeden istenilen açıda kesim yapma imkânı.
·         Tekerlekli kenar kesme kılavuzu sayesinde çimlerin kenarlarını mükemmel şekilde keserek düzeltme imkânı sağlar.
·         Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak çim kesme esnasında hassas ve konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol, bel ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.
·         Temiz kesim için 2mm çapında özel misina teknolojisi ile üretilmiş DUBLE HELIX spiral burgulu dahili 6m uzunluğundaki misina ile tek seferde 33cm çapa kadar çim ve yabani otların kesilmesinde maksimum performans sağlar. 
·         Devrim niteliğindeki DNA2 DUBLE HELIX makaralı misina, çimleri daha sağlıklı ve daha yeşil tutmaya yardımcı olur, özel geliştirilmiş teknoloji ile standart yuvarlak misinalardan çok daha üstün kesim kalitesi sunar.
·         Ergonomik tasarım sayesinde güvenli ve rahat kullanım için makine ağırlığı gövde ve tutma kolu arasında dengeli olarak dağıtılarak yorulmadan uzun süre çalışma imkânı sağlar.
·         Güvenli tetik özelliği ve D saplı yardımcı tutma kolu sayesinde kullanıcı konforu sağlar.
·         Titreşim emici kauçuk kaplı tutma kolu kolay kavrama ve rahat tutuş sağlayarak uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.
·         Anahtarsız takılıp çıkarılabilen, gövde üzerinde sabit kenar düzeltme kılavuz tekerlere hızlı erişim sağlanır.
·         Olağanüstü kompakt ve hafif, tüm alanlarda uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.
·         Akü ve alet üzerinde yer alan akü şarj seviyesini gösteren LED lamba sayesinde akü enerji seviyesini kontrol edebilme imkânı.
·         Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve sıkışma gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur. Aküyü ve motoru korumaya alır. Tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar.
·         Misina koruma muhafazası çimlerin, yabani otların ve kopan misina parçasının sıçramasını engeller, maksimum kullanıcı güvenliği sağlar.
·         Ürün üzerinde bulunan askı deliği sayesinde duvara asılarak kullanılmadığı zamanlarda su, toz, korozyon gibi dış etkenlerden korunur.
·         1 saatlik hızlı şarj aleti ile aynı anda 2 adet 20Volt akünüzü 1 saatte, 1 adet 20Volt akünüzü ise 30 dk. Da hızlı şarj edebilme özelliği ile tüm 20Volt ve 40Volt akülerinizi güvenle şarj edebilme imkânı.
·         Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam metal dişli yapısı.
·         Worx Li-ion aküler kullanılmadığı zamanda şarjını korur, bu sayede istediğiniz anda kullanıma hazırdır.
·         Worx Li-ion aküler sıradan akülere göre 4 kat daha uzun süre şarjını muhafaza eder.
·         Güç: 20Volt + 20Volt = 40Volt
·         Akü Kapasitesi: 2 Ah.
·         Akü Tipi: Li-ion
·         Yüksüz Hızı: 0-7500 Dev/dk.
·         Kesme Genişliği: 33cm
·         Açı Ayarı: 90˚ sol anahtarsız.
·         Uyumlu Misina: WA0014
·         Ağırlık: 3,85Kg.
·         Standart Ekipman: 2 adet 20Volt Li-ion Akü, 1 Saatlik Hızlı Şarj cihazı, 1 adet Kenar Düzeltme Tekeri, 1 Adet Misina, Koruma Muhafazası.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR